MetalLand - це команда молодих спеціалістів, які крок за кроком йдуть у ногу з часом!

MetalLand - компанія, яка виробляє вироби з металу та каменю на замовлення з 2014 року. Ми є дочірньою компанією U-CAN, яка працює на ринку з 1991 року та продовжує розвиватися як на українському, так і на європейському ринках. Вибираючи MetalLand, ви отримуєте найякісніший продукт і супутні послуги.
Дізнатись більше
Виконуємо проект від замірів до реалізації на місці. Ми беремося за проектні дослідження, будівельні компанії, логістичні компанії, а також приватні особи.
Разом ми зможемо забезпечити український ринок новим, сучасним та якісним продуктом!

Metalland

Кожен наш виріб - це наша гордість. Ми з відповідальністю беремось за кожен проект та є надійним партнером. Безліч наших клієнтів вже в цьому переконалися

24 лютого світ докорінно змінився. Повномасштабне вторгнення рф на суверенну територію України залишило нас без ілюзії безпеки. Проте ворог не сподівався, що вся країна об'єднується заради однієї мети - перемоги. Сьогодні українцями захоплюється весь світ і ми горді бути українською компанією.
ART - об’єкт "Курган Єдності" на острові Хортиця. Нам довіряють масштабні проєкти, адже ми підходимо до кожного проєкту з відповідальністю, прискіпливістю та повагою.